укр / eng / pol

 


Запрошуємо на відкриту презентацію унікального акторсько-психологічного курсу «Карнавальний цикл-трилогія «Преображення»

Короткий опис.

Двомісячний акторсько-психологічний трансформаційний курс. Три частини, послідовний рух до Преображення.
1. Спочатку − відомий наш курс "Карнавал", протягом якого ми знайомимося з нашим мало-керованим поведінковим інтерфейсом. Це наш властивий типовий імідж, соціальна роль, маска, яка створює нам репутацію в суспільстві. Ми називаємо цей образ "поведінковим паразитом", або просто "паразитом". Не тому, що він поганий, а лише тому, що він паразитує на наших засобах виразності без нашої свідомої волі. Він має свою мораль і цінності. Ми знайомимось з ним, за допомогою відео та супервізії колег. Свідомо збираємо його − цей всім знайомий, а нам − не дуже, образ. Досліджуємо його походження, пишемо його драматургічну історію. Практично досліджуємо його світ і його порядки. Дещо його гротескно перебільшуємо, шаржуємо і виводимо на фінальне шоу першої частини трилогії − на "Карнавал".

2. Ренесанс. Це передусім драматургічна і психологічна робота в групі. Супервізія колег і власна творча драматургічна лабораторія. Ми ретельно збиратимемо артефакти нашої життєвої сили і справжності. Збиратимемо їх як з власного «досвіду щастя», щоденника чудесних моментів свого життя, так і з власного творчого драматургічного доробку − пророкування перемоги життя над смертю. Далі − ми працюємо з нашими найдорожчими артефактами, як актор, як діюча особа. У діях по відношенню до артефактів, використовуючи композиційні методи Школи Образності ми знаходимо, усвідомлюємо себе, власну суб’єктність. Таку чарівну взаємодію ми перетворюємо на ритуал і виходимо з ним на фінал «Ренесансу». Тут утверджується наш сьогоднішній образ сили і гідності.

3. Преображення. Третя і заключна частина. Ретельна дуже делікатна і фахова акторська робота. Під керівництвом ведучого відпрацьовується творче завдання актору на будівництво і утримання справжнього мистецького драматичного акторського образу. Коли творче завдання прийнято, і шлях побудови драматичного образу опанований, ми виходимо на Преображення паразитного карнавального Образу. Небесний дар нарешті приймається земними засобами. Любов перемагає страх.

Фінал трилогії − преображення паразита силою любові − відкриває шлях справжнього оволодіння акторською професією. Позбавляє залежності від навернутої, штучної репутації. Дарує нові емоційно-художні активи, ігрові можливості, які були неможливі без почуття власної гідності, віри, надії, любові.

Посилання на подію у ФБ: